11 Грудня 2017 p.
Питання та відповіді
123...161718

За усним розпорядженням голови сільради, комунальники звалюють сміття на нанесанкціоноване сміттєзвалище. Хто буде відповідати перед екологічною інспекцією?

Відповідно до ст. 68 Закону України «Про захист навколишнього природного середовища» порушення законодавства України про охорону  навколишнього природного середовища тягне за собою встановлену цим Законом та іншим  законодавством України дисциплінарну, адміністративну, цивільну і кримінальну відповідальність. Оскільки розпорядження голови сільради не має письмової форми, то для екологічної інспекції суб’єктами правопорушення будуть відповідні посадові особи комунальних підприємств, які допустили скиди ТПВ на несанкціоновану свалку і саме вони понесуть адміністративну, і , не дай Боже, кримінальну відповідальність.

Відправити
Друкувати
В 2007-у році купив квартиру за адресою вул.Героїв Космосу 1. Ще з того часу пам'ятаю дуже величезні дірки в асфальті у дворі (думав ладно, зроблять). Там з того часу жодного разу нічого й не робилося! Іноді шматками асфальту і камінням закидали. Зелену зону між 1м і 1а будинком розвалили припарковані машини (а раніше там діти гралися, зараз там замість трави-бруд). Приїжджав хтось із ЖКГ, хотіла огородити забором, щоб не паркувалися, але хтось з тих, хто паркується, дав хабар і вони не обгородили. Двір не висвітлюється, тому з за цих ям кілька разів підвертав собі ногу. Гумор в тому, що при в'їзді у двір поставили знак  «Житлова Зона» (бо 83 школа поруч) і після величезної ями, метрів через 20 поклали  «Лежачий Поліцейський» (там і так більше 2 км.час боялися не то що їздити, а й ходити). Все б нічого, так біля цього  «лежачого поліцейського» проколупнути виямку (місцеві провайдери мережа прокладали), так вона і залишилася. Пишу, просто, тому що лежу вдома з опухлою ногою, замість роботи. Як це питання вирішується? Хто відповідає за це? Що потрібно робити?
123...161718
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи:
Loading...