17 Жовтня 2017 p.
Питання та відповіді
123...293031

Я живу у відомчому будинку. Квартира приватизована. Плачу за комунальні послуги на підставі платіжки з ЖЕКу, але договори з мешканцями ЖЕК не укладав. Чи правильно це?

Відповідно до ч. 1 ст. 19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах. Відповідно до п. 1 ч. 3 ст. 20 цього ж Закону споживач серед іншого зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору. Зважаючи на це, Ви маєте повне право вимагати від ЖЕКу укладання договору на надання послуг. Тим більше, що в юридичному сенсі Ви вже фактично своїми конклюдентними діями (сплата рахунків ЖЕКу) та прийняття оплати ЖЕКом фактично уклали цей договір.

Відправити
Друкувати
123...293031
Поставити питання (з 1 березня 2016 р не підтримується)
Ім’я: Ел. адреса:
Введіть символи:
Loading...