ГоловнаНовини ЖКГПолітикаА.Рева:«Україна не виконала 15 зобов'язань перед МВФ»

А.Рева:«Україна не виконала 15 зобов'язань перед МВФ»

За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, історія співпраці з МВФ є історією невиконаних обіцянок
За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, історія співпраці з МВФ є історією невиконаних обіцянок. Вже є приблизно п'ятнадцять таких невиконаних зобов'язань, повідомляє прес-служба міністерства.
 
«Приблизно п'ятнадцять таких невиконаних зобов'язань, які називають «маяками», й місія МВФ виносить на порядок денний ті з них, які вважає важливими на наявному етапі для досягнення макрофінансової стабільності», – заявив Андрій Рева.
 
Рева розповів, що питання врегулювання ціни на газ обговорюється з 2008 року.
 
«Якщо говорити про ціну на газ, то цей «маяк» тягнеться з 2008 року. Саме тоді вперше в меморандумі з МВФ було прописане зобов'язання українського уряду вирівняти внутрішні ціни на газ із цінами імпортованого газу. Під ці плани були отримані великі кошти, загалом десять мільярдів доларів, але цей «маяк» тоді виконаний не був», – сказав він.
 
Рева також додав, що уряд веде переговори з МВФ, щоб встановити «справедливу для людей» ціну на газ.
 

«Уряд робить усе для того, щоб це підвищення було мінімальним, враховуючи ситуацію з доходами населення й можливості бюджету компенсувати зростання ціни на газ для громадян, які потребують державної підтримки, та деякі інші параметри», – заявив він. 

 
Коментарі (0)