ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняКіровоградщина отримала єдиний тариф на воду

Кіровоградщина отримала єдиний тариф на воду

Новий єдиний тариф на вісім відсотків нижчий від того, що був раніше середнім по області.

Нацкомпослуг затвердила єдиний тариф для водокористування як для населення, так і для підприємств Кіровоградської області, що становить 7 грн 40 коп. за 1 кубометр води.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі Кіровоградської міськради.

Як підкреслив на апаратній нараді в облдержадміністрації перший заступник голови обласної ради Олександр Шаталов, затвердження єдиного тарифу – це завершальний крок на шляху об'єднання міських водоканалів Кіровограда, Знам'янки, Олександрії і Світловодська у єдине обласне комунальне підприємство «Дніпро – Кіровоград». На черзі – проведення позачергових засідань сесій міських рад, аби повністю було витримано процедуру узаконення створеного єдиного обласного комунального підприємства.
 
Олександр Шаталов зазначив, що новий тариф буде приємним для жителів трьох міст обласного підпорядкування, адже у Знам'янці цей тариф раніше становив 13 грн 34 коп., в Олександрії – 8 грн 24 коп. і у Світловодську – 7 грн 64 коп. Для Кіровоградців, правда, тариф на воду дещо зросте. Але не настільки відчутно, як це могло б бути, адже влітку кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство подавало пропозицію стосовно підвищення цього тарифу до рівня 8 гривень 25 коп.

Як додав керівник КП «Дніпро–Кіровоград» Роман Ілик, новий єдиний тариф на вісім відсотків нижчий від того, що був раніше середнім по області.

Олександр Шаталов наголосив, що вже нині можна з упевненістю стверджувати, що прийняте рішення про об'єднання водоканалів є об’єктивним, ефективним і необхідним, адже це дозволило знизити ціни на воду для 3-х міст обласного підпорядкування і не допустило підвищення ціни на воду в Кіровограді до 8 грн 25 коп.

Анна Недогибченко

 
Коментарі (0)