ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГКіровоградський суд скасував незаконні тарифи на послуги ЖЕКу

Кіровоградський суд скасував незаконні тарифи на послуги ЖЕКу

мешканці будинків не були попереджені про зміну тарифів за надані послуги у визначений діючим законодавством 30-денний термін. Зрозуміло, що й розрахунки нових тарифів представники ЖЕКу не довели до відома мешканців будинків

Перевірку додержання вимог чинного законодавства з приводу встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ЖЕКу №10 провела прокуратура Кіровського району міста Кіровограда.

Як повідомляє прес-служба прокуратури області з посиланням на прокурора району Андрія Коваля, у ході перевірки було виявлено порушення Закону України «Про житлово-комунальні послуги». Зокрема, споживачі не були вчасно попереджені про зміну виконавчим комітетом Кіровоградської міської ради тарифів за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Тобто мешканці будинків не були попереджені про зміну тарифів за надані послуги у визначений діючим законодавством 30-денний термін. Зрозуміло, що й розрахунки нових тарифів представники ЖЕКу не довели до відома мешканців будинків, які обслуговують. Втім, оновлені тарифи було затверджено рішенням виконкому Кіровоградської міської ради.

У минулому році протест прокуратура Кіровського району виносився на розгляд сесії Кіровоградської міської ради. Втім, до цього часу рішення про задоволення або відхилення протесту не прийнято.

Тому, відповідно до Закону України «Про прокуратуру», було подано позовну заяву до Кіровоградського окружного адміністративного суду про скасування як незаконного рішення виконкому Кіровоградської міськради «Про встановлення ЖЕКу №10 тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій».

Наразі позовні вимоги прокурора  задоволені у повному обсязі.

Джерело - Коментарі. Кіровоград

 
Коментарі (0)