ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняОбидві нитки «Турецького потоку» вже заповнені газом

Обидві нитки «Турецького потоку» вже заповнені газом

Пуско-налагоджувальні заходи газопроводу "Турецький потік" знаходяться на завершальному етапі, газом заповнені обидві нитки трубопроводу

Пуско-налагоджувальні заходи газопроводу "Турецький потік" знаходяться на завершальному етапі, газом заповнені обидві нитки трубопроводу, починаючи від берегових об'єктів близько Анапи до приймального терміналу, розташованого біля населеного пункту Кийикей на узбережжі Туреччини.

Про це повідомляє прес-служба "Газпрому", передає БізнесЦензор з посиланням на Інтерфакс.

У російській компанії також заявляють, що компресорна станція "Російська" і ділянку берегового примикання в Росії готові до початку експлуатації. Одночасно завершуються пусконалагоджувальні роботи на приймальному терміналі в Туреччині.

Як повідомлялося, раніше в НАК "Нафтогаз України" заявили, що Суд у Нідерландах 23 жовтня заарештував 100% акцій компанії, що управляє газопроводу "Південний потік" - South Stream Transport B.V., яка також відповідає за будівництво і управління "Турецьким потоком".

"Це було зроблено у зв'язку з розглядом справи про шахрайські дії" Газпрому "при передачі цих акцій компанії" Трансгаз Краснодар "(Transgaz Krasnodar LLC) за один день до того, як судові виконавці почали заморожування активів" Газпрому "в Нідерландах за позовом" Нафтогазу ", - заявив комерційний директор" Нафтогазу "Юрій Вітренко, відзначивши, що ряд інших активів російської компанії в Нідерландах був заарештований раніше.

У проектній компанії газопроводу South Stream Transport B.V. підтвердили арешт акцій на вимогу НАК "Нафтогаз України", заявивши, що це не вплине на процес будівництва і роботу "Турецького потоку".

"Газпром" завершив будівництво двох ниток морського газопроводу "Турецький потік" по дну Чорного моря з 15,75 млрд куб. м газу в рік кожна. Одна з ниток призначена для турецького ринку, друга - для європейського, з продовженням по території Болгарії, Сербії, Угорщини. Комерційна експлуатація газопроводу за графіком повинна початися до кінця 2019 року.

 

 
Коментарі (0)