ГоловнаКоментаріПолітикаО.Данилюк:«Передбачається встановлення мінімальної зарплати з 1 січня 2018р. в розмірі 3723 грн»

О.Данилюк:«Передбачається встановлення мінімальної зарплати з 1 січня 2018р. в розмірі 3723 грн»

Міністерство фінансів запевняє, що в проекті державного бюджету на 2018 рік закладене підвищення з 1 січня мінімальної зарплати до 3 723 гривень, прожиткового мінімуму до 1 700 гривень
Міністерство фінансів запевняє, що в проекті державного бюджету на 2018 рік закладене підвищення з 1 січня мінімальної зарплати до 3 723 гривень, прожиткового мінімуму до 1 700 гривень, це розповів міністр фінансів Олександр Данилюк в інтерв'ю "Українським Новинам".
 
"Передбачається встановлення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2018 року в розмірі 3 723 гривень, прожитковий мінімум буде 1 700 гривень на 1 січня", - повідомив Олександр Данилюк.
 
міністр також повідомив, що дохідна частина держбюджету-2018 збільшена на 14% порівняно з поточним роком.
 
"Економіка наша відновлюється, тому доходи зростають. Бюджетна дисципліна - це дуже важливо. Дефіцит бюджету ми поступово знижуємо, як і планували. У 2018 році передбачається дефіцит в 2,4%. У нас виходить, що доходи зростають на 14% порівняно із цим роком", - зазначив міністр.
 
Також Олександр Данилюк повідомив, що в проекті закладене фінансування пенсійної реформи, що повинна в другому читанні прийняти Верховна Рада.
 
"Як і прописано в бюджетній резолюції, ми передбачаємо фінансування Пенсійного фонду на рівні 141 млрд гривень", - зазначив Олександр Данилюк.
 
Крім того, держбюджет передбачає повне фінансування медичної реформи.

"У 2018 році ми на 16% збільшуємо фінансування цієї сфери. Фінансування системи освіти збільшуємо на 20%, у тому числі передбачене підвищення зарплат вчителям на 25%", - повідомив міністр. 

 
Коментарі (2)
Коля
12 Вересня 2017 p. 18:35
Підвищення заплат і пенсій лише прискорює знецінення гривні. Якщо об"єктивно, то не тарифи і ціни зростають, а знецінюються українські гроші -- лише зовні це виглядає як підвищення цін і тарифів. Знецінення гривні продовжується, отже , ціни і тарифи неминуче збільшуються...
Коля
12 Вересня 2017 p. 19:12
Думаю, що знецінення національних грошей , тобто інфляція -- це не що інше як тихий масовий грабунок людей владою. Уявіть, що за певну кількість гривень ви могли купити певну кількість товарів і послуг; ви не витратили ці гроші з метою економії, але через деякий час з"ясувалося, що тепер за цю кількість гривень ви зможете купити лише частину від того, що могли купити раніше. Фактично це означає, що вас просто обікрадено, причому без ніякої вашої вини. А хто ж крадій? Мабуть той , хто друкує ті гроші - папірці.