ГоловнаПублікаціїПолітикаУкраїнців насторожують активісти та журналісти при владі

Українців насторожують активісти та журналісти при владі

Українці не мають чіткої позиції щодо того, чи повинні іти в депутати громадські діячі і журналісти. З одного боку - цим людям довіряють, а з іншого - насторожує ймовірна некомпетентність таких «депутатів».

Невдовзі в Україні пройдуть позачергові вибори народних депутатів до Верховної Ради. Країна обиратиме новий парламент майже за місяць – 26 жовтня, а поки оприлюднено партійні списки. Цікаво, що цього разу у них на умовно прохідних місцях багатьох партій з’явилися імена громадських активістів, журналістів і навіть співаків. Мова, насамперед, про такі політичні сили, як: Народний фронт, Блок Петра Порошенка, «Самопоміч», «Громадянська позиція», «Батьківщина».

Такий поворот подій породив багато дискусій, тому «Україна Комунальна» вирішила поцікавитися у своїх читачів: а як, на їхню думку, чи мають комбати, журналісти та громадські активісти йти у депутати?

Відповідне опитування проходило на шпальтах інформаційного агентства у період з 15 по 22 вересня ц. р.

За його результатами виявилося, що  57% опитаних, проти цього: 31% з них стверджує, що подібні жести – лише «ширма» для хабарників та казнокрадів; ще 27% - мотивують свою позицію некомпетентністю таких «депутатів».

Водночас 41% респондентів вітає появу у партійних списках імен громадських діячів та журналістів: 21% з них переконаний, що це зблизить владу з народом, адже заявленим кандидатам люди довіряють; ще 20% - кажуть, що політична еліта має оновлюватися.

Примітно, що 2% опитаних це питання абсолютно не цікаве, їм байдуже, хто сяде у парламентські крісла.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)