ГоловнаКоментаріПолітикаВ.Гройсман:«Місцевим лідерам треба взяти на себе відповідальність і зайнятися локальною економікою»

В.Гройсман:«Місцевим лідерам треба взяти на себе відповідальність і зайнятися локальною економікою»

Після запровадження першого етапу децентралізації і передачі на місця достатніх повноважень та фінансових ресурсів настав час місцевим лідерам взяти на себе відповідальність і серйозно зайнятися локальною економікою
Після запровадження першого етапу децентралізації і передачі на місця достатніх повноважень та фінансових ресурсів настав час місцевим лідерам взяти на себе відповідальність і серйозно зайнятися локальною економікою, це в ефірі «5 каналу» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.      
 
«Сьогодні є можливості приймати рішення в інтересах громад, і є кошти. Але потрібно займатися серйозно економікою на місцях», - сказав Володимир Гройсман.
 
Володимир Гройсман розповів, що примножувати місцеві доходи за рахунок виключно фізичного зменшення доходів центрального бюджету – шляхом математичного перерозподілу коштів – це не є справжньою реформою. Натомість  навички заробляти кошти – ефективно використовувати земельні ресурси, залучати інвестиції, відкривати нові підприємства і створювати нові робочі місця, які безпосередньо дозволять наповнити місцеві бюджети  - це і є другим етапом реформи.
 
«Треба заробляти  не тим, щоб в кого щось забрати, а заробляти самим – створювати нові підприємства, насичувати внутрішній ринок якісною продукцією за помірними цінами, лобіювати інтереси на зовнішніх ринках, - сказав Володимир Гройсман. – Доступність бізнесу до ресурсів – це компетенція місцевої влади. І там, де є прозорість та розуміння, що треба розвивати економіку – там є успіх. Нам є над чим працювати, але ми досягнемо (високого рівня) відповідального місцевого врядування».   

Всі рішення на місцях мають бути прозорими,  а керівники – підзвітними своїй громаді, яка обирає собі лідерів.  

 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
 
Loading...