ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГВлада Львова заробила мільйони на комунальному майні

Влада Львова заробила мільйони на комунальному майні

Найбільш привабливими для покупців можуть бути об’єкти вартістю до 400 тис. грн. А умовами їх підготовки до аукціону є наявність коштів, належне фінансування видатків та своєчасні відповідні рішення ради

За два місяці поточного року в міський бюджет Львова вже надійшло 7,7 млн грн від приватизації об’єктів комунальної власності.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Як зазначається у повідомленні, цей показник є найвищим за аналогічний період протягом останніх п’яти років, зокрема перевищує на 10,3% показник минулого року. В основному, це зумовлено надходженням коштів від покупців на виконання договорів купівлі-продажу, укладених відповідно до ухвал, прийнятих сесіями ради, ще на початку минулого року.

«Понад 770 тис. додаткових надходжень до бюджету міста, особливо, за теперішніх умов, це, безперечно, добре. Хоча, підстав сподіватись на розвиток такої динаміки щодо збільшення доходів та формування тенденції в подальшому, без пожвавлення активності інвесторів на ринку нерухомості, не варто. Особливо враховуючи значне зниження зацікавленості орендарів у приватизації способом викупу комунальної власності. Забезпечувати надходження від приватизації у 2012 намагатимемося, збільшуючи кількість об’єктів запропонованих на розгляд сесії ради до продажу конкурентними способами – конкурс та аукціон», – зауважує начальник управління комунальної власності Євген Климкович.

В управлінні вважають, що найбільш привабливими для покупців можуть бути об’єкти вартістю до 400 тис. грн. А умовами можливості їх підготовки до конкурсу чи аукціону є наявність коштів, належне фінансування видатків на зазначені цілі та своєчасні відповідні рішення ради.

Зараз, відповідно до раніше прийнятих радою рішень, проводиться підготовка до приватизації через конкурс чи аукціон 34 об’єктів, загальною площею 5091 м.кв. та прогнозованою стартовою вартістю 17,358 млн грн. Сума, яку необхідно витратити на їх підготовку до приватизації (виготовлення документів в БТІ, паспортів пам’яток, оплата роботи оцінювача, розміщення оголошення), є не меншою 350 тис. грн.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» рішення щодо відчуження відповідно до закону комунального майна, визначення доцільності, порядку та умов приватизації об'єктів права комунальної власності приймаються виключно на засіданнях ради.

 

Ольга Гальчинська

 
Коментарі (0)