ГоловнаНовини ЖКГАналітика Запоріжжя: обласна влада намагається здешевити водопостачання

Запоріжжя: обласна влада намагається здешевити водопостачання

Серед усіх територій Запорізької області найвищі тарифи на воду встановлені для жителів смт. Михайлівка та смт. Веселе – 8,04 грн за куб. м та 7,96 грн за куб. м відповідно

Серед усіх територій Запорізької області найвищі тарифи на воду встановлені для жителів смт. Михайлівка та смт. Веселе – 8,04 грн за куб. м та 7,96 грн за куб. м відповідно. Для порівняння тарифи КП «Облводоканал» для споживачів затверджені на рівні 5,6 грн за куб. м.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Запорізької ОДА.

За словами заступника голови ОДА Лариси Мефьодової, задля зниження рівня тарифів на послуги водозабезпечення та водовідведення в області проводиться передача до власності обласної територіальної громади об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства. На переконання керівництва КП «Облводоканал», це дозволить знизити тарифи на проблемних територіях до середньообласного рівня. Важливо, що при цьому населення отримуватиме якісну питну воду з р. Дніпро.

«Наше завдання – створити таку систему водопостачання, яка б дозволила всім жителям отримувати якісну питну воду за помірними цінами, незалежно від розташування населених пунктів, де вони проживають», - пояснила Л.Мефьодова.

 
Коментарі (0)